Ergo Sigorta Kampanyası

25.09.2017 - 31.12.2017

ERGO Sigorta’dan kasko yaptıranlara AYGAZ’dan 70 TL otogaz hediye!

Kampanyaya katılmak için lütfen tıklayınız: https://www.ergosigorta.com/aygaz-lpg-kasko-kampanyasi

 

Kampanya Koşulları

1. Kampanyaya katılım sadece ERGO internet sitesinden yayınlanan kampanya sayfasından gerçekleştirilebilir, başka kanallardan yapılacak başvurular geçersizdir.

2. Kampanya sadece 25 Eylül-31 Aralık 2017 tarihleri arasında ERGO Sigorta’dan alınacak LPG teminatlı Kasko alımlarında geçerlidir.

3. Kampanyaya dahil olabilmek için 25 Eylül-31 Aralık 2017 tarihleri arası ERGO Acenteleri veya ERGO Müşteri Hizmetleri üzerinden LPG teminatlı Kasko satın alınması gereklidir. Diğer sigorta ürünleri veya diğer kanallardan yapılacak alımlarda kampanya geçerli değildir.

4. Kampanyaya dahil olabilmek için, kampanya tarihleri arası LPG teminatlı Kasko alınması ve ilgili kampanya sayfasından kampanyaya katılım isteğinin iletilmesi gerekmektedir. Kasko alınmış olsa dahi kampanya sayfasından kampanyaya katılma istediğini iletmemiş olanlar Kampanyadan faydalanamazlar.

5.Kampanya’ya dahil olan Kasko poliçelerinin ERGO tarafından 1 aylık iptal kontrolleri yapılacak ve yapılan iptal kontrollerinde poliçenin hali hazırda aktif olması durumunda ilgili poliçe sahipleri LPG puan hediyesinin yüklenmesi için AYGAZ ile paylaşılacaktır.

6. AYGAZ, ERGO tarafından yapılacak bildirime istinaden 1 hafta içinde LPG puan hediyesi yükleyecek ve sms ile kampanya katılımcılarını bilgilendirecektir.

7. Hediye LPG puan yüklemesi 1 Mart 2018 tarihine kadar kullanılabilir. Bu tarihe kadar kullanılmayan hediye LPG puanlar iptal edilecektir.

8. Kampanya sadece ilk 2000 (iki bin) kişi ile sınırlıdır. 2.000 kişiden daha fazla talep gelmesi durumunda, kullanıcılar hiçbir hak talep edemezler.

9. Katılımcılar, kampanya koşullarının yerine getirildiğini belirleme yetkisinin ERGO’ya ait olduğunu kabul ederler.

10. Katılımcılar, cep telefonu bilgilerinin, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında “ERGO Başka Kasko” poliçesi işlemleri ve işbu kampanya kapsamında işlenmesine, AYGAZ dahil 3. Kişilerle paylaşılmasına izin verdiklerini kabul ve beyan ederler.

11. Katılımcıların kampanya başvurusu esnasında verdiği cep telefonu hattını değiştirmesi, yanlış numara vermesi, hattının kapanması/kapatılması vb. sebeplerden dolayı kullanılamayan hediye LPG puanlardan AYGAZ ve ERGO sorumlu değildirler.

12.Yüklenen “LPG Puanlar” kampanyaya dahil olan Paro üyesi AYGAZ ve MOGAZ otogaz istasyonlarında bulunan market görevlilerine, ilgili cep telefonu numarası söylenerek parçalı veya bütün şekilde kullanılabilecektir.

13. Yüklenen hediye LPG puanların kullanılabilmesi için puan yüklenen cep telefonunun aktivasyon işleminin yapılması gerekmektedir.  Aktivasyon işlemi 444 4 999 Aygaz İletişim Hattı aranarak veya www.paro.com.tr/uyelik/giris/ adresinden gerçekleştirilebilir.

14. Katılımcılar, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markalar Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Yasası, Türk Ceza Yasası ve diğer ilgili yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen ve münhasıran katılımcıyı bağlayacaktır.

15. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

16. İşbu kampanya, “Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar Ve Çekilişler Hakkında Yönetmelik” kapsamı dışındadır.

17. ERGO Sigorta ve AYGAZ kampanya koşullarında ve ödüllerde her zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

18. Kampanyaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.

19. Her müşteri kampanya kapsamındaki LPG puan hediyesinden sadece bir kez faydalanabilir.

 

Kampanyamızı sevdiklerinizle paylaşmak için lütfen aşağıdaki ikonlara tıklayınız: