Fenerbahce Mesaj Yarismasi

Fenerbahçe Mesaj Yarışması

24.01.2021 - 01.02.2021

Aygaz Otogaz - Fenerbahçe #EnerjinTaraftarındaGizli Kampanyası Katılım Koşulları:

 

1) Katılımcılar www.aygaz.com.tr adresinde yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt ederler.

 

2) 24.01.2021 11:00 – 01.02.2021 23:59 Kampanya tarihleri arasında, AYGAZ A.Ş’ye ait www.instagram.com/aygazotogaz ücretsiz internet sitesine giren kullanıcılar, paylaşılan içeriğe #EnerjinTaraftarındaGizli hashtagini kullanıp Fenerbahçe için yazacakları destek mesajlarını yazıp, 3 arkadaşlarını etiketleyip @aygazotogaz hesabını takip ederek yarışmaya katılacaklardır.

 

3) Aygaz Jürisi tarafından seçilecek en yaratıcı 1 adet destek mesajı sahibinin mesajı Fenerbahçe soyunma odasında sergilenecek ve 1 adet Fenerbahçe forması ikramiyesi verilecektir, ayrıca 9 adet yaratıcı destek mesajı sahibine Fenerbahçe forması ikramiyesi verilecektir. İkramiye kazanan talihlilerin ikramiyelerini teslim alabilmeleri için yarışma içeriğinin altına yaptıkları yorumların silinmemesi gereklidir.

 

4) Yarışma, Aygaz Otogaz resmi Instagram hesabı üzerinden paylaşılan içerikle birlikte başlayarak 01.02.2021 23:59’a kadar geçerli olacaktır. Bu tarihten sonra gelen katılımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

5) İmzalı forma kazanan tüketicilerimizin Instagram hesabı üzerinden Aygaz Otogaz Instagram hesabına isim, telefon, adres ve forma için beden bilgisini 08.02.2021 tarihe kadar iletmeleri gerekmektedir. Forma teslimatında yaşanacak gecikmelerden Aygaz Otogaz sorumlu değildir.

 

6) Haksız rekabeti önlemek amacıyla sahte olduğu tespit edilen hesaplar uyarı yapılmaksızın diskalifiye edilir.

 

7) Katılımcıların Aygaz Otogaz resmi Instagram hesabını takip etmeleri zorunludur. (www.instagram.com/aygazotogaz)

 

8) Katılımcılar kazanmış oldukları ödüllerinin nakit karşılığını talep edemez, ödülünü değiştiremez, hakkını devredemez veya satamaz.

9) Değerlendirme 02.02.2021 tarihinde saat 12.00’de yapılacaktır. Sonuçlar 06.02.2021 tarihinde saat 13:00’te www.instagram.com/aygazotogaz adresinde duyurulacaktır.

10) Ödül kazanan kullanıcılar, ödül kazandıklarına dair mesaj aldıktan sonra, isim, soy isim, adres ve cep telefonu bilgilerini https://www.instagram.com/aygazotogaz adresine özel mesaj yolu ile 08.02.2021 saat 16.00’ya kadar göndermeleri gerekmektedir.

11) Ödülün teslimatı sırasında oluşabilecek gecikme ve aksaklıklardan Aygaz A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu değildir.

12) Aygaz A.Ş. ve Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

 

13) İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülük ve harcamalar talihliler tarafından ödenir.

14) Kampanya katılımında katılımcı tarafından bildirilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.

15) Kampanyaya katılım ve uygulamadaki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.

16) Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına katılabilir, başkası adına katılım yapamaz.

 

17) Bu Kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 14.01.2021 tarih ve 24951361-255.05.02-E.299 sayılı izni ile kapsam dışı bırakılmıştır.

18) Yarışmanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım hatalarından, internet servis sağlayıcısı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata ve aksaklıklardan, bilgisayar korsanlığı, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, Aygaz A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu değildir.

19) Sistemde oynamalar yaparak, kural dışı ya da hileli yöntemler kullanarak yarışmaya katılan yarışmacıların yarışmadan kaynaklanan tüm hakları iptal edilecektir.

20) Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
 

Kampanyamızı sevdiklerinizle paylaşmak için lütfen aşağıdaki ikonlara tıklayınız: