otogaz benzin yakıt tasarruf yarışma aygaz otogaz

Otogaz Tasarruf Yarışması

25.04.2022 - 23.05.2022

Yakıt Tasarrufunu hesaplamak için tıklayınız: https://www.aygaz.com.tr/otogaz/tasarruf-hesaplama

Kampanya Katılım Koşulları

 1. Katılımcılar www.aygaz.com.tr adresinde yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt ederler.
 2. 25.04.2022 15:00 – 08.05.2022 23:59 kampanya tarihleri arasında, AYGAZ A.Ş’ye ait www.instagram.com/aygazotogaz hesabına giren kullanıcılar aşağıdaki metinle paylaşacağımız içeriğe yorum yaparak ve arkadaşlarını etiketleyerek yarışmaya katılabileceklerdir;
   

LPG ile yolculuklarında yakıt tasarrufu sağlayanlar elde ettiği tasarrufu dilediği gibi değerlendirir, çevresine de önerir. 😎

 

🔹 #OtogazaGeç etiketi ile aracınızı LPG ile kullandığınızda benzine göre ne kadar tasarruf ettiğinizi ve sağladığınız bu tasarrufu nasıl değerlendirdiğinizi yorumlarda bizimle paylaşın,

🔹 Aygaz Otogaz’a geçmesini tavsiye ettiğiniz 2 arkadaşınızı etiketleyin,

🔹@aygazotogaz hesabını takip edin.

 

Jüri tarafından seçilecek 20 kişiden biri olun 300 TL değerinde Aygaz Otogaz kazanma şansını yakalayın!


Ayrıca dileyen tüketicilerimiz profildeki linke tıklayarak, diledikleri araç marka ve modelini seçerek, ilgili aracın güncel yakıt fiyatlarıyla LPG ile ne kadar tasarruf sağlayacağını, dönüşüm masrafını ne kadar sürede geri kazanabileceğini hesaplayabilirler. (https://www.aygaz.com.tr/otogaz/tasarruf-hesaplama)

 

Yarışma koşullarına profildeki linkten detaylı şekilde ulaşabilirsiniz.
 

 1. Ödülü kazanacak en yaratıcı yorumlar Aygaz jürisi tarafından seçilecektir.
 2. Kazanan 20 kişiye 300 TL değerinde otogaz hediye olarak verilecektir. İkramiye kazanan talihlilerin ikramiyelerini teslim alabilmeleri için yarışma içeriğinin altına yaptıkları yorumların silinmemesi gereklidir.
 3. Yarışma, Aygaz Otogaz resmi Instagram hesabı üzerinden paylaşılan içerikle birlikte başlayarak 08.05.2022 23:59’a kadar geçerli olacaktır. Bu tarihten sonra gelen katılımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.
 4. Haksız rekabeti önlemek amacıyla sahte olduğu tespit edilen hesaplar uyarı yapılmaksızın diskalifiye edilir.
 5. Katılımcıların Aygaz Otogaz resmi Instagram hesabını takip etmeleri zorunludur. (www.instagram.com/aygazotogaz)
 6. Katılımcılar kazanmış oldukları ödüllerinin nakit karşılığını talep edemez, ödülünü değiştiremez, hakkını devredemez veya satamaz.
 7. Değerlendirme 10.05.2022 tarihinde saat 12.00’de yapılacaktır. Sonuçlar 11.05.2022 tarihinde saat 15:00’te www.instagram.com/aygazotogaz adresinde duyurulacaktır.
 8. Ödül kazanan kullanıcılar, ödül kazandıklarına dair mesaj aldıktan sonra, isim, soy isim, adres ve cep telefonu bilgilerini https://www.instagram.com/aygazotogaz adresine özel mesaj yolu ile 12.05.2022 saat 16.00’ya kadar göndermeleri gerekmektedir.
 9. Ödülün teslimatı sırasında oluşabilecek gecikme ve aksaklıklardan Aygaz A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu değildir.
 10. Aygaz A.Ş. ve Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 11. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülük ve harcamalar talihliler tarafından ödenir.
 12. Kampanya katılımında katılımcı tarafından bildirilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
 13. Kampanyaya katılım ve uygulamadaki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
 14. Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına katılabilir, başkası adına katılım yapamaz.
 15. Yarışmanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım hatalarından, internet servis sağlayıcısı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata ve aksaklıklardan, bilgisayar korsanlığı, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, Aygaz A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu değildir.
 16. Sistemde oynamalar yaparak, kural dışı ya da hileli yöntemler kullanarak yarışmaya katılan yarışmacıların yarışmadan kaynaklanan tüm hakları iptal edilecektir.
 17. Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
 18. Kazanılan puanların son kullanım tarihi 31.12.2022’dir.
 19. Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 19.04.2022 tarih ve E-24951361-255.05.02-19117 sayılı izni ile kapsam dışı bırakılmıştır.

 

Kampanyamızı sevdiklerinizle paylaşmak için lütfen aşağıdaki ikonlara tıklayınız: