Sarı Lacivert Canavar Oyuncak Yarışması

Sarı Lacivert Oyuncak Kampanyası

16.02.2022 - 10.03.2022

Sarı Lacivert Renklerde Canavar Oyuncak Kampanyası Katılım Koşulları:

 

 1. Katılımcılar www.aygaz.com.tr adresinde yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt ederler.
 2. 16.02.2022 15:00 – 02.03.2022 23:59 kampanya tarihleri arasında, AYGAZ A.Ş’ye ait www.instagram.com/aygazotogaz ücretsiz internet sitesine giren kullanıcılar, aşağıdaki metinle paylaşacağımız içeriğe yorum yaparak ve arkadaşlarını etiketleyerek yarışmaya katılabileceklerdir;

Büyük Fenerbahçe Taraftarı! 📣😎

Sarı Lacivert renklerde CANAVAR oyuncağa sahip olmak ister misiniz? 💛 💙

İşte Sarı Lacivert CANAVAR oyuncak kazanmak için yapmanız gerekenler; 

🔹@aygazotogaz hesabını takip edin,

🔹 #ÇocuklukAşkı etiketiyle ailenizde sarı-lacivert renklere gönül vermesini sağladığınız bir kişinin hikayesini yorumlarda paylaşın,

🔹 2 arkadaşınızı etiketleyin.

En yaratıcı Fenerbahçeli olma hikayelerden birini yazan 30 kişiden biri olun, ailenizde Fenerbahçeli olmasını sağladığınız kişiye Sarı Lacivert renklerde CANAVAR oyuncak hediye etme şansını yakalayın.

🗓 Son katılım tarihi: 02.03.2022

Yarışma koşullarına profildeki linkten ulaşabilirsiniz.

#ÇocuklukAşkı

@fenerbahce

Yarışma koşullarına profildeki linkten ulaşabilirsiniz.

 1. Ödülü kazanacak en yaratıcı yorumlar Aygaz jürisi tarafından seçilecektir.
 2. Kazanan 30 kişiye renkli canavar oyuncak hediye edilecektir. İkramiye kazanan talihlilerin ikramiyelerini teslim alabilmeleri için yarışma içeriğinin altına yaptıkları yorumların silinmemesi gereklidir.
 3. Yarışma, Aygaz Otogaz resmi Instagram hesabı üzerinden paylaşılan içerikle birlikte başlayarak 02.03.2022 23:59’a kadar geçerli olacaktır. Bu tarihten sonra gelen katılımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.
 4. Haksız rekabeti önlemek amacıyla sahte olduğu tespit edilen hesaplar uyarı yapılmaksızın diskalifiye edilir.
 5. Katılımcıların Aygaz Otogaz resmi Instagram hesabını takip etmeleri zorunludur. (www.instagram.com/aygazotogaz)
 6. Katılımcılar kazanmış oldukları ödüllerinin nakit karşılığını talep edemez, ödülünü değiştiremez, hakkını devredemez veya satamaz.
 7. Değerlendirme 04.03.2022 tarihinde saat 12.00’de yapılacaktır. Sonuçlar 07.03.2022 tarihinde saat 15:00’te www.instagram.com/aygazotogaz adresinde duyurulacaktır.
 8. Ödül kazanan kullanıcılar, ödül kazandıklarına dair mesaj aldıktan sonra, isim, soy isim, adres, TC Kimlik Numarası ve cep telefonu bilgilerini https://www.instagram.com/aygazotogaz adresine özel mesaj yolu ile 09.03.2022 saat 16.00’ya kadar göndermeleri gerekmektedir.
 9. Ödülün teslimatı sırasında oluşabilecek gecikme ve aksaklıklardan Aygaz A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu değildir.
 10. Aygaz A.Ş. ve Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 11. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülük ve harcamalar talihliler tarafından ödenir.
 12. Kampanya katılımında katılımcı tarafından bildirilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
 13. Kampanyaya katılım ve uygulamadaki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
 14. Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına katılabilir, başkası adına katılım yapamaz.
 15. Yarışmanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım hatalarından, internet servis sağlayıcısı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata ve aksaklıklardan, bilgisayar korsanlığı, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, Aygaz A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu değildir.
 16. Sistemde oynamalar yaparak, kural dışı ya da hileli yöntemler kullanarak yarışmaya katılan yarışmacıların yarışmadan kaynaklanan tüm hakları iptal edilecektir.
 17. Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
 18. Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 08.02.2022 tarih ve E-24951361-255.05.02-15811 sayılı izni ile kapsam dışı bırakılmıştır.

 

Kampanyamızı sevdiklerinizle paylaşmak için lütfen aşağıdaki ikonlara tıklayınız: