İLETİŞİM ARAMA
ENGLISH  

TÜPGAZ

Kampanyalar

Aygaz Tüp Fakültesi Kampanyası

31.12.2018 - 31.12.2019

Kampanya kapsamında üniversite öğrencilerine, üniversite kimlik fotokopisi ile birlikte Aygaz bayilerimizden yapacakları 12 kg’lık ilk ev tüpü alışverişinde 1 adet metal dedantör ile 1 adet güvenli bağlantı seti (1 adet hortum ve 2 adet kelepçe) hediye edilecek ve ev tüpünde KDV dahil 10 TL indirim uygulanacaktır.

Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya broşüründe belirtilen kampanya şifresinin alışveriş sırasında bayiye bildirilmesi gerekmektedir. Kampanya şifresinin geçerli olması durumunda kampanyadan yararlanılabilir. Bir müşteri kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Kampanya sadece Aygaz ev tüpü alışverişinde geçerlidir. Bu kampanya diğer kampanya veya promosyonlarla birleştirilemez. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Kampanya 31.12.2019 tarihine kadar, kampanya şifreleri 01.03.2020 tarihine kadar geçerlidir. 01.03.2020 tarihine kadar kullanılmayan şifreler kendiliğinden geçersiz olacaktır. Kampanya, 5.000 adet dedantör ve 5.000 güvenli bağlantı seti ile sınırlıdır.

Bu kampanya, kampanyaya katılmayı kabul eden Aygaz bayilerimizde geçerlidir. Kampanya yalnızca ev müşterileri için geçerli olup, kurumsal müşteriler için geçerli değildir. Kampanyaya katılan her ev abonesi bu şartları kabul etmiş sayılır. Aygaz A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 

 

 

Kampanyaya katılmak için tıklayınız!