İLETİŞİM ARAMA
ENGLISH  

AygazCihazları

Palmiyeler

Aygaz Mini

Ister Mutfaktaki Ocaginizda,
Ister Özel Tasarimli Ocagiyla
Diledilediginiz Yerde.

Güvenlik Setleri

Avrupa standartlarındaki hortum ve yüksek performanslı kompakt Aygaz dedantörün bir arada olduğu bu sistemle, tüpünüzü güvenle kullanabilirsiniz.

Düşük Basınç Dedantörleri

Orijinal ve metal olmak üzere, güvenli kilit sistemi yapılarıyla Avrupa standartlarındaki Aygaz dedantörler, tüpünüzü güvenle kullanmanızı sağlar.

Yüksek Basınç Dedantörleri

Orijinal ve metal olmak üzere, Avrupa standartlarındaki Aygaz dedantörler, tüpünüzü güvenle kullanmanızı sağlar.

Küçük Tüp Cihazları

Aygaz küçük tüp cihazlarıyla; dağda, ormanda, göl kenarında, kampta, piknikte hatta köyde, kasabada, kentte ısınma ve pişirme imkânınızdan hiçbir şey kaybetmezsiniz. Kamp lamba ve ocakları, elektrik kesintilerinde de en büyük yardımcınız olacaktır.

Çim Biçme Makineleri

Bahçe keyfinizin en önemli unsurlarından olan çimleriniz için LPG ile çalışan Aygaz Çim Biçme Makinesi! 2 kg’lık Kamp Tüpü ile çalışan çim biçme makinelerimiz ile çimlerinizi kesintisiz ve sorunsuz düzenleyebilirsiniz. Ekonomik bir ürün olmasının yanında LPG çevreci bir yakıt türüdür, zararlı gazların ortaya çıkmasını azaltır. Hem kişi hem de çevresi için gürültü kirliliği yaratmaz. Kablo bağlantısı gerektirmediği için geniş alanlarda rahat kullanım imkânı mevcuttur.

Barbeküler

Aygaz barbeküler sizi odundan, kömürden, isten, pastan kurtarıyor ve sadece mangaldaki ürünlerin lezzetine odaklanıyor. Üstelik son derece güvenli ve kullanımı kolaydır. Kömürde pişen besinin besin değerleri olumsuz etkilenirken, aynı zamanda besinle birlikte vücuda metabolizma için zararlı maddeler girmektedir.

LPG’li barbeküler besinin değer kaybını önlemekle beraber, zararlı madde oluşumunun gerçekleşmesini de engeller. Duman kömürlü barbekülerde pişirme sırasında ve sonrasında duman oluşurken, LPG’li barbekülerde duman sıkıntısı yaşanmaz, pişirme duman oluşmadan gerçekleşir. Tat karışımları önlenerek, besine geçmesi ve besinin tadında farklılık oluşması engellenir.

Dış Mekan Isıtıcıları

Aygaz dış mekan ısıtıcıları sizi dışarıda da ısıtmaya devam ediyor. Aygaz dış mekan ısıtıcıları evlerin, otellerin, restoranların, kafelerin ve iş yerlerinin ısınmak için kullandığı vazgeçilmez bir ürün olup, tekerlekleri sayesinde taşınması da kolaydır. Her Aygaz palmiye 20m²’lik bir alanı kolayca ısıtmaktadır ve güvenlidir.

NEREDENAlınır?

İhtiyacınız olan Aygaz cihazlarını, Aygaz bayileri ve Keyiflibahce.com sitesinden satın alabilirsiniz. www.keyiflibahçe.com