Canavar Oyuncak Yepyeni Renkleriyle Aygaz Otogaz İstasyonlarında Satışta

01.06.2021 - 31.01.2023

Canavar Oyuncak Araç satın alan ve Aygaz uygulamasına üye olan kişiler, oyuncak kutusu içerisindeki karekodun Aygaz mobil uygulaması üzerinden okutulması veya barkodun yanında yazan şifrenin kampanyalar bölümündeki şifre giriş alanına girilmesi ile biriikte kampanyaya kayıtlanabilirler.Kampanya kapsamında, kampanyaya dahil olunan cep telefonu numarası veya bu cep telefonu numarası ile aktivasyonu yapılan Paro özellikli kart ile Paro üyesi Aygaz ve Mogaz Otogaz istasyonlarından 31.12.2022 tarihine kadar toplam 200 TL’lik otogaz alımı gerçekleştirilmesi durumunda 30 TL değerinde otogaz puanı kazanılır. Karekod okutularak kampanyaya dahil olunabilecek son tarih 30.11.2022’dir. Kazanılan puanların son kullanım tarihi ise 31.01.2023’dür. Kazanılan puanlar, kampanyaya dahil olan Paro üyesi Aygaz ve Mogaz Otogaz istasyonlarında otogaz alımında kullanılabilir. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Her Aygaz Mobil üyesi kampanyadan bir kez faydalanabilir, her kampanya şifresi bir kez kullanılabilir. Kampanyaya katılım gösterenler tüm kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırlar. Aygaz kampanya şartlarını, süresini değiştirme ve kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Canavar Oyuncak Araç ürünü 20.000 adetle sınırlı olup, kampanyaya katılan Aygaz istasyonlarında ve aşağıda belirtilen web adresinde satılmaktadır. Oyuncağın Aygaz tarafından tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 150 TL’dir. Detaylar için Aygaz İletişim Hattı: 444 4 999

 

1. Kampanyaya nasıl dahil olurum?

Satın aldığınız Canavar Oyuncak Araç kutusu içerisindeki karekodun Aygaz mobil uygulaması üzerinden okutulması veya barkodun yanında yazan şifrenin kampanyalar bölümündeki şifre giriş alanına girilmesi ile biriikte kampanyaya dahil olabilirsiniz. Karekodu okutmadan önce, Aygaz mobil uygulamasına üye olmanız gerekmektedir.
2. Kampanyadan nasıl puan kazanırım?

Puan kazanmak için Aygaz mobil uygulamasına üye olduğunuz cep telefonu veya bu cep telefonu ile Paro aktivasyonu yapılan Paro özellikli kartınız ile işlem yapmanız gerekmektedir. Cep telefonunuz veya Paro özellikli kartınız ile Paro üyesi Aygaz ve Mogaz Otogaz istasyonlarından 31.12.2022 tarihine kadar yapacağınız toplam 200 TL’lik otogaz alımı ile 30 TL değerinde otogaz puanı kazanabilirsiniz.

3. Kampanya hangi tarihe kadar geçerli? 200 TL’lik otogaz alımını ne zamana kadar gerçekleştirmeliyim?

30.11.2022 tarihine kadar karekodu okutarak kampanyaya dahil olabilirsiniz. Sonrasında 31.12.2022 tarihine kadar yapacağınız alımlar ile puan kazanabilirsiniz.

4. Kazandığım puanları ne zamana kadar kullanabilirim?

Puanlarınızı 31.01.2023 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Bu tarihe kadar kullanılmayan puanlar sonrasında silinecektir.

5. Kazandığım puanları tek seferde mi kullanmam gerekiyor?

Puanlarınızı tek seferde veya parça parça kullanabilirsiniz.

6. Alımlarımın bir kısmını puan ile ödemem durumunda kampanya kapsamında birikim sağlayabilir miyim?

Puan kullanımı kampanya birikimi sağlamaz. Puan kullanımı sonrasında nakit veya kredi kartı ile ödediğiniz tutar kampanyaya birikim olarak yansıyacaktır.

7. Birikim sağlamak için otogaz alımı yapmam yeterli mi?

Hayır, ödeme yapmadan önce kampanyaya dahil olduğunuz cep telefonu numaranızı veya bu cep telefonu ile aktivasyon yapılmış Paro özellikli kartınızı istasyon market görevlisine vererek işleminizi Paro sistemi üzerinden tanımlatmanız gerekmektedir.

8. 200 TL birikim tutarını tamamlamam durumunda 30 TL puan ne zaman yüklenecek?

Birikim tutarını tamamladığınız alışveriş sonrasında puanlarınız anında yüklenecektir. Kazandığınız puanları, kampanyaya kayıtlandığınız cep telefonu veya bu cep telefonu ile aktivasyonu yapılmış Paro özellikli kartınız ile otogaz alımlarında kullanabilirsiniz. Puan kazanım bilgisi, son alışverişiniz sonrasında Paro sisteminden verilen slipte ve ayrıca gönderilecek sms ile de size iletilecektir.

9. Kampanyaya kaç kez katılabilirim?

Bir cep telefonu numarası kampanya dönemi boyunca 1 karekod okutarak kampanyaya 1 kez kayıtlanabilir.

10. Kampanya kapsamındaki güncel birikim durumumu nasıl öğrenebilirim?

Kampanya kapsamında yapacağınız her alışveriş sonrasında cep telefonunuza gelen sms ile toplam birikim tutarınızı takip edebilirsiniz.

Kampanyamızı sevdiklerinizle paylaşmak için lütfen aşağıdaki ikonlara tıklayınız: