Subat Ayi Instagram Yarismasi

Şubat Ayı İnstagram Yarışması

24.02.2021 - 04.03.2021

Güvenle Otogazla Kampanyası Katılım Koşulları:

 

 1. Katılımcılar www.aygaz.com.tr adresinde yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt ederler.
 2. 24.02.2021 15:00 – 03.03.2021 23:59 Kampanya tarihleri arasında, AYGAZ A.Ş’ye ait www.instagram.com/aygazotogaz ücretsiz internet sitesine giren kullanıcılar, aşağıdaki metinle paylaşacağımız içeriğe yorum yaparak ve arkadaşlarını etiketleyerek yarışmaya katılabileceklerdir;

20 kişiye 150 TL değerinde Aygaz Otogaz hediye!

“LPG soğuk havalarda sorun yaşatır.” algısını birlikte yıkmaya var mısınız? 2 arkadaşınızı etiketleyerek zorlu hava koşullarında LPG’ye olan güveninizi yorumlarda anlatın! ❄️ 🚘

LPG’nin soğuk havalarda sorun yaratmadığını arkadaşlarına en ikna edici şekilde yazan 20 kişiden biri olun 150 TL değerinde Aygaz Otogaz kazanma şansını yakalayın!

@aygazotogaz hesabını takip etmeyi unutmayın. 😉

Yarışma koşullarına profildeki linkten ulaşabilirsiniz.

 1. Ödülü kazanacak yorumlar Aygaz Jürisi tarafından seçilecektir.
 2. Kazanan 20 kişiye 150 TL değerinde otogaz hediye olarak verilecektir. İkramiye kazanan talihlilerin ikramiyelerini teslim alabilmeleri için yarışma içeriğinin altına yaptıkları yorumların silinmemesi gereklidir.
 3. Yarışma, Aygaz Otogaz resmi Instagram hesabı üzerinden paylaşılan içerikle birlikte başlayarak 03.03.2021 23:59’a kadar geçerli olacaktır. Bu tarihten sonra gelen katılımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.
 4. Haksız rekabeti önlemek amacıyla sahte olduğu tespit edilen hesaplar uyarı yapılmaksızın diskalifiye edilir.
 5. Katılımcıların Aygaz Otogaz resmi Instagram hesabını takip etmeleri zorunludur. (www.instagram.com/aygazotogaz)
 6. Katılımcılar kazanmış oldukları ödüllerinin nakit karşılığını talep edemez, ödülünü değiştiremez, hakkını devredemez veya satamaz.
 7. Değerlendirme 04.03.2021 tarihinde saat 12.00’de yapılacaktır. Sonuçlar 05.03.2021 tarihinde saat 15:00’te www.instagram.com/aygazotogaz adresinde duyurulacaktır.
 8. Ödül kazanan kullanıcılar, ödül kazandıklarına dair mesaj aldıktan sonra, isim, soy isim, adres ve cep telefonu bilgilerini https://www.instagram.com/aygazotogaz adresine özel mesaj yolu ile 06.03.2021 saat 16.00’ya kadar göndermeleri gerekmektedir.
 9. Ödülün teslimatı sırasında oluşabilecek gecikme ve aksaklıklardan Aygaz A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu değildir.
 10. Aygaz A.Ş. ve Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 11. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülük ve harcamalar talihliler tarafından ödenir.
 12. Kampanya katılımında katılımcı tarafından bildirilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.
 13. Kampanyaya katılım ve uygulamadaki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.
 14. Katılımcılar kampanyaya yalnızca kendileri adına katılabilir, başkası adına katılım yapamaz.
 15. Yarışmanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım hatalarından, internet servis sağlayıcısı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata ve aksaklıklardan, bilgisayar korsanlığı, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, Aygaz A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu değildir.
 16. Sistemde oynamalar yaparak, kural dışı ya da hileli yöntemler kullanarak yarışmaya katılan yarışmacıların yarışmadan kaynaklanan tüm hakları iptal edilecektir.
 17. Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
 18. Kazanılan puanların son kullanım tarihi 31.12.2021’dir.

 

Kampanyamızı sevdiklerinizle paylaşmak için lütfen aşağıdaki ikonlara tıklayınız: