İLETİŞİM ARAMA
ENGLISH  

Aygaz Avantajlar
Dünyası

Parolu Aygaz Kart Nedir?

Aygaz ürünleri alımlarınızda size puan, indirim fırsatları sunan Aygaz üyelik programıdır. Aygaz Kart ile hem Aygaz ürünleri alımlarınızda anında puan kazanabilir hem de yıl içindeki kişiye özel ve genel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Aygaz avantajlarından Parolu Aygaz Kart, Paro özellikli kartlardan herhangi biri ya da aktivasyonunu yaptğınız cep telefonu numarası ile fayda ve avantajlardan yararlanabilirsiniz. Parolu Aygaz Kart ile üye olduğu Paro sistemi sayesinde Parolu şirketlerde de Paropuan ve kampanya fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Paro Nedir?

Paro, size duyarlı markaları ortak paydada buluşturan bir dünyadır. Parolu kartınızla yaptığınız alışverişlerde sizi tanır, dinler ve ihtiyacınıza yönelik kampanya ve indirimleri sunar. Paro’da birçok markada her zaman size uygun bir kampanya vardır.

Paro Markaları

Altunbilekler - Arçelik - Avis - Aygaz – Beko - Beta - Brooks Brothers - Divan - Edwards - Ford - Forever New – Happy Center - Koçtaş - Mogaz - Opet - Özhan Marketler - Pürsu - Setur - Yurtiçi Kargo - 1tıkla2kazan.com

Paro Faydaları

Paro size faydalı olacak markalara, bir arada ulaşmanızı sağlar. Anneler & Babalar &Sevgililer Günü, Yılbaşı ve Doğum günü gibi özel günlerde size özel kampanyalarla yanınızda olur.Paro Dünyası’nda yer alan markalarımızdan yaptığınız her alışverişinizde kampanya ve indirimlerden yararlanabilir, alışveriş yaptıkça hesabınızda biriken puanları gönlünüzce harcayabilirsiniz. Elinizdeki bir Parolu kartın veya cep telefonu numaranızın tüm Paro üyesi markalarda geçerli olduğunu unutmayın.

Ekstra Kazanan Parolu Kartlar

Dilediğiniz Parolu kartla tüm üye işyerlerinde Ekstra Paro Fırsatlarından yararlanabilirsiniz!

Paronun avantajlarından faydalanmak için her alışverişinizde Parolu kartınızı kullanmayı unutmayınız.

Paro ile ilgili ayrıntılı bilgi için:
www.Paro.com.tr
Paro süreçleri hakkında detaylı bilgi almak için
www.Paro.com.tr/nasilpuankazanirim.aspx
Diğer Paro kampanyalarını öğrenmek için
www.Paro.com.tr/kampanyalar.aspx

Aygaz Avantajlarından Nasıl Faydalanırım?

İki şekilde faydalanabilirsiniz:

• Aygaz Kart üyesi olmak için Paro üyesi Aygaz bayilerinden kart talebinde bulunmanız yeterlidir. Ayrıca Parolu kartlardan birisine sahip olmak için kapısında Paro logosu gördüğünüz katılımcı Paro üyesi satış veya servis noktalarına uğrayabilirsiniz.  Dilerseniz Aygaz İletişim Hattı 444 4 999’u arayın, kartınızı adresinize gönderelim. Aygaz Kart sadece bir avantaj kart olup yıllık üyelik aidatı gibi herhangi bir masraf içermez.

• Dilerseniz kart sahibi olmadan sadece cep telefonunuzu aktive ederek Aygaz avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Nasıl Aktivasyon Yapılır?

Paro ana markalarının herhangi bir satış veya servis noktasından aldığınız Parolu kartınızı aktive ederek kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik aktivasyon işleminden sonra, kartınız yanınızda olmadan sadece cep telefonu numaranız ile işlem yapabilir, Paro dünyasının tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Aktivasyon için tıklayınız

Aygaz Parolu kartınızı kullanabilmek ve puanlarınızı harcayabilmek için en geç 6 ay içinde kartınızı aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde kartınız bloke olacaktır. Eğer cep telefonu bilgilerinize değişirse 444 4 999 Aygaz İletişim Hattı’nı arayarak güncelleyebilirsiniz.

Nasıl Puan Kazanırım?

Alışveriş esnasında Aygaz Kart ya da farklı bir Parolu kart ile puan kazanmak için Aygaz ürünü alımlarınızda ödeme yapmadan önceden aktif hale getirmiş olduğunuz kartınızı ya da cep telefonunuzu kullanmanız yeterlidir.

Cep telefonu numaranızı ilgili görevliye söylemek istemiyorsanız, kartınızı aktive ederken size iletilen aktivasyon kodunu kullanabilirsiniz. Aktivasyon kodunuzu tekrar almak için UNUTTUM yazıp 7276’ya kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

* Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’nun 02.06.2011 tarih ve 3007 sayılı kararı gereği, 31 Ocak 2011 tarihinden itibaren LPG otogaz alımlarından kazanılan Paropuanlar, sadece LPG otogaz alımlarında kullanılabilecektir.

Nasıl Puan Harcarım?

Alışveriş esnasında tek yapmanız gereken, ödeme yapmadan önce ilgili görevliye aktive ettiğiniz ya Parolu kartınızı ya cep telefonu numaranızı ya da aktivasyon kodunuzu vererek Paro üyesi markaların kampanya ve indirimlerinden yararlanıp, kartınızda biriken puanlarınızı gönlünüzce harcayabilirsiniz.

22 Mayıs 2015 tarihinden itibaren Parolu üye iş yerlerinde yaptığınız alışverişlerden kazanmış olduğunuz ve kazanacağınız puanları hangi üye iş yerinde kazandıysanız sadece o üye iş yerine ait kendi satış/ servis noktalarında harcayabilirsiniz.