Staj

Aygaz'da Staj Olanakları

Aygaz lise ve üniversite öğrencilerine staj olanakları sağlar. Öğrenciler iş hayatına hazırlanıp gelişirken şirket geleceğinde yer alacak yeni çalışma arkadaşlarıyla tanışma fırsatı bulur.


Lise Stajları: Lise staj başvuruları ilgili okul müdürlükleri aracılığıyla Mayıs-Haziran-Temmuz ayları içinde alınır, stajlar okul dönemi olan Eylül-Haziran ayları içinde gerçekleştirilir.


Üniversite Stajları: Üniversite staj başvuruları kariyer.net üzerinden alınır ve stajlar bölüm taleplerine göre Haziran-Ağustos ayları içinde 4-6-8 hafta olarak gerçekleştirilir.

Başvurular ön seçim kriterleri doğrultusunda değerlendirilir, gerek görülürse stajyer adayları ile görüşme yapılır. Yaz stajı sürecinde öncelikli olarak 3. sınıf öğrencileri değerlendirilir.


Ön Seçim Kriterleri
  • Öğrencinin okulu tarafından 5510 sayılı kanunun 5’inci maddesinin (b) bendi gereğince iş kazası ve meslek hastalıkları sigortasının yapılması
  • Öğrencinin öğrenim gördüğü bölümün şirketimizin iş süreçleri ile ilgili olması
  • Öğrencinin başarı düzeyi

Bölüm stajyer kontenjanlarına göre staj başvurusu yapmış adaylara Mayıs ayı içerisinde e-posta ile staja kabul edilip edilmedikleri bilgisi verilir.


2018 yılı için staj başvuruları 1 Mart-30 Nisan tarihleri arasında alınır.

BAŞVUR